...
0
Teie ostukorv
0

CARPRO CQUARTZ Skin 50ml – Keraamiline kaitse PPF kiledele

CQUARTZ Skin töötati välja mitmesuguste värvikaitsekilede, vinüülkilede, läbipaistvate kaitsekilede, samuti ka pehmest ja kõvast plastikust detailide kaitsmiseks.

Värvikaitsekilede ja kereplastikute suurimaks vaenlaseks on UV-kiirgus, mistõttu CQUARTZ Skin on loodud algusest peale koos tugevate UV-blokaatoritega. CQUARTZ Skin’i nanostruktuuri impregneeritud nii UVA- kui ka UVB-kindlate osakestega võite olla kindlad, et olete pakkunud oma kile- ja plastpindadele parima võimaliku kaitse.

CQUARTZ Skin pakub ka vastupidavust enamiku kemikaalide, soolade ja keskkonnakahjustuste suhtes ning pakub suurepärast UV-kaitset. See kõrgelt spetsialiseeritud nanokate lisab pinnale rikkaliku välimuse koos uskumatu vee- ja mustusehülgavusega, mis kestab aastaid.

Kui tegemist on matt- ja satiinkiledega, samuti plastikdetailidega, on keraamiliste kattematerjalide puhul alati olnud üheks suureks probleemiks see, et töödeldatavat pinda ei saa pärast poleerida. CQUARTZ Skiniga on see probleem lahendatud. Kui on tehtud eksimus, kattekiht on kahjustatud või seda tuleb mingil põhjusel eemaldada, saate selle lihtsalt eemaldada spetsiaalse 3920s lahustiga. Pole vaja abrasiivseid vahendeid!

Skin pealekandmine on nõuetekohaselt ettevalmistatud pindadele väga lihtne ja seda saab kasutada isegi matt- ja satiinkiledel, kui teha kõik vastavalt juhistele.
Sellel on lihtne “kanna peale ja pühi maha” pealekandmine mis on eriti lihtne kõigile, kes on koolitatud keraamikate pealekandmiseks.

Enne pealekandmist tuleb puhastada pind CARPRO Easer rasvaeemaldajaga.

Komplekt sisaldab:

Omadused:

  • UV kindel
  • Sobib nii läikivatele kui mattidele kiledele
  • Hoiab ära UV-kiirgust, vett, õlisid, mustust ja reostust
  • Lihtne kasutada laias temperatuurivahemikus
  • Lihtne hooldada tänu isepuhastavatele omadustele (mustus tuleb kergesti maha)
Kaal 0,4 kg
Tootja

Arvustused

Arvamusi veel ei ole

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.