...
0
Teie ostukorv
0

Miks tellida odibo.ee veebipoest?

Klienditugi

Juhul, kui peaks tekkima küsimusi toodete, tarne, maksmise või millegi muu kohta, saad alati võtta meiega kiirelt ühendust endale mugaval moel. Kodulehel on Sul võimalik alustada veebivestlust, saata tagasiside vorm, kirjutada email ja helistada meie telefonile.

Mugavus

Kõikidel toodetel on olemas otsingufiltrid, eestikeelsed pealkirjad, maksimaalselt põhjalikud lühi- ja täispikkuses tootekirjeldused ning võimalusel ka videod, mille tõttu on äärmiselt mugav poes sirvida ning kerge vaevaga leida just need tooted, mis vastavad täpselt Sinu nõuetele ja vajadustele.

Kiire tarne

Enamus meie veebipoes müüdavatest toodetest on olemas meie isiklikus laos. Peale ostu eest tasumist paneme tellimuse kokku ja pakime turvaliselt ära, et tooted ei saaks transpordi ajal viga ning saadame Sulle. Laos olevad tooted postitame juba samal päeval. Kui toode on järeltellimusel, kulub kohaletoimetamisele enamasti 2-7 päeva. Tellida saad DPD, Itella, Venipak ja Omniva pakiautomaatidesse ning samuti ka otse koju DPD ja Itella kulleritega.

Kõik tellimused, mille hind ületab 89€ toimetame pakiautomaatidesse tasuta!

Usaldusväärsed tooted

Kanname hoolt selle eest, et meie tootevalikus oleks ainult parima kvaliteediga tooted, mis lihtsustaksid ja tagaksid kvaliteetse autohoolduse. Hetkel leiad kodulehelt GYEON, Bad Boys, CARPRO ja SWAG Detailing tooteid ning oleme pidevalt uute brändide ja partnerite otsingutel, et lisada uusi kaubamärke ja tootekategooriaid.

Parimat ostukogemust soovides!

Sinu Odibo.ee