...
0
Teie ostukorv
0
GYEON Q² Mohs EVO – Kemikaalikindel keraamiline kaitse

 

Q² Mohs EVO on esimene keraamiline kate maailmas, mis kasutab fluoriga modifitseeritud polüsilasaane. Miks see nii oluline on? Polüsilasaanide modifitseerimine algfaasis toob tohutult kasu kõigil tasanditel: vastupidavus, kemikaalikindlus ja kasutuslihtsus. Hämmastavalt lihtne peale kanda ja maha pühkida, kuid samas äärmiselt kemikaalikindel. Läige ja äärmine hüdrofoobsus on lihtsalt lisaväärtused.

 

Kõiki EVO keraamika tooteid on võimalik paigaldada välitingimustes. Tuleb paigaldada stabiilses keskkonnas ning mitte otsese päikese käes. Peale paigaldust peab auto püsima esimesed 12 tundi kuiv.
Kandke toodet rohkelt oma lemmikliigutusega tervele paneelile. Kui temperatuur ja niiskus tõusevad, töötage väiksemate osade kaupa ja pühkige kohe ära. Kui toode hakkab paneelil kergelt mullitama, on ideaalne aeg mahapühkimiseks. Soovitame Q²M SoftWipe’i või Q²M PolishWipe’i. NÕUANNE: Katte eemaldamiseks mõeldud mikrokiudlappide valik on äärmiselt oluline. Ärge piirduge ainult ühe lapi tüübiga – sõltuvalt värvist ja kliimast võib isegi Q²M Suede olla parim valik pinna täiustamiseks.

 

Kulu: 15-25ml/auto
PH taluvus: 2-11
Kestvus: 1 kiht = kuni 36 kuud või 40 000 km
               2 kihti = kuni 48 kuud või 50 000 km

Komplekt sisaldab:

Kaal 0,3 kg
Tootja

Arvustused

Arvamusi veel ei ole

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib ka meeldida...