...
0
Teie ostukorv
0

CARPRO ECH2O 500ml – Veevaba läigestav puhastusvahend

ECH2O on veevaba puhastusvahend ja läike tugevdaja, mis on loodud 2 aastat kestnud uurimis- ja arendustegevuse tulemusena.

ECH2O on loodud töötama koos keraamiliste pinnakatetega, kuid samal ajal võimaldab see hõlpsasti puhastada ka keraamikaga katmata või vahaga kaetud pindu. SiO2 hübriidraamistikul ja keskkonnasõbralikul orgaanilisel määrdeainel põhinev ECH2O puhastab ja läigestab hõlpsasti erinevaid sõidukite välispindu.

Värv ja kroom omandavad selle uskumatu koostisega täiesti uue läike- ja peegeldustaseme ja mis veelgi parem, seda on lihtne kasutada isegi äärmises kuumuses ja otsese päikese käes. Meie patenteeritud leotusainete segu koos looduslike orgaaniliste ekstraktide ja määrdeainetega tagab ilma kriimustusteta ja keskkonnasõbraliku veevaba puhastamise kogemuse.

Koos kvaliteetse mikrofiiberlapiga aitavad libestusained ohutult eemaldada suuremad osakesed pinnalt, samal ajal kui ECH2O lahuse jäägid muutuvad aktiivseks puhastusvahendiks kogu pinnal ja hakkavad leotama pinnale jäänud mustust. Enne viimast sammu (märgitud toote juhistes) võib lahus kuivada õrnalt uduseks, mis näitab, et see on valmis ülejääkide ära pühkimiseks.

ECH2O ohutu puhastusvõime saladus on modifitseeritud kõrgläikega SiO2 komponendi ja selle loomupärase puhastusvõime kombinatsioon, mis eemaldab kergesti tolmu ja kerget mustust, jättes samal ajal maha märja, klaasilaadse pinna. ECH2O poolt jäetud viimistlus jäljendab uskumatuid omadusi, mis on aastate jooksul saanud CARPRO SiO2-vahade CQUARTZi keramiliste kaitsete sünonüümiks.

Omadused:

  • Kõrgläikega sio2 hübriid spreivaha
  • Puhastab ohutult ja kriimustamata
  • Sobib suurepäraselt nii keraamikaga kaetud kui ka katmata sõidukitele

Kasutamine:

  1. Lahjendada 1:10 – 1:15 veega.
  2. Pihustage ECH2O’t ohtralt ja põhjalikult üle kogu paneeli.
  3. Pühkige kergelt BOA mikrofiiberlapiga, pöörates sageli värskele küljele.
  4. Pihustage ECH2O veel kord üle kogu pinna.
  5. Pühkige veel kord värske BOA mikrofiiberlapiga, eemaldades seekord kogu ülejäänud mustuse.
  6. Liikuge järgmise paneeli juurde ja korrake samme 2-5. Jätkake ümber sõiduki.
  7. Lõpuks pühkige värske puhta rätikuga uuesti üle.

Kasutamine kiirvahana (Quick Detailier-na):  Lahjendage 1:15, pihustage peale ja pühkige ära.

Kaal 0,55 kg
Tootja

Maht

Arvustused

Arvamusi veel ei ole

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.