...
0
Teie ostukorv
0

Telli ja võida!

Kampaania “Telli ja võida” tingimused

  1. Odibo OÜ (edaspidi Odibo) korraldab kampaania ” Telli ja võida” (edaspidi Kampaania).
  2. Kampaania toimub perioodil 13.06.2023 kuni 31.07.2023 (k.a) (edaspidi Kampaania periood).
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgmiseks kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Odibo uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes tellivad Odibo.ee e-poest kaupa ja registreerivad end https://odibo.ee/telli-ja-voida veebilehel.
  5. Kampaanias osalejate vahel loositakse välja 1 (üks) digitaalne Odibo.ee kinkekaart väärtusega 50€ (viiskümmend eurot) (edaspidi Auhind).
  6. Loosimine toimub 1.08.2023.
  7. Kinkekaardi võitnud isikuga (edaspidi Võitja) võetakse e-maili teel ühendust ning lepitakse kokku Auhinna kättesaamise aeg ja koht. Juhul, kui Võitjaga ei ole õnnestunud ühendust saada hiljemalt 15.08 on Odibol õigus jätta Auhind välja andmata. Võitja nõusolekul avalikustame võitja nime Odibo Facebooki lehel hiljemalt 15.08.2023.
  8. Auhinda ei maksta välja ega hüvitata rahas.
  9. Kampaanias osalemisega kinnitab Kampaanias osaleja, et on tutvunud ning nõustub kampaania reeglitega.
  10. Odibol on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Odibo kodulehe vahendusel.